Ramayana Water Park w Tajlandii to niezwykły park rozrywki z jedną z najbardziej innowacyjnych koncepcji w parku wodnym. Ramajana oznacza „wielką wojnę starożytnych Indii”, a temat odzwierciedla to w każdym aspekcie parku. Park wodny Ramayana ma kilka naprawdę wyjątkowych atrakcji, takich jak staw z liliami wodnymi, pandy wodne, wodospad i wodospady, aby wymienić tylko kilka. Na terenie kompleksu znajduje się sześć różnych parków wodnych, które zapewnią rozrywkę przez co najmniej dzień lub dwa. Oto powody, dla których powinieneś wkrótce zaplanować swoją podróż do parku wodnego Ramayana!

Przed podróżą pamiętaj o szczepieniu! Wykonasz je w klinice medycyny podróży.

Historia Ramajany


Historia Ramajany opowiada o księciu zakochanym w księżniczce. Kiedy zostaje porwana przez króla innego królestwa, wyrusza w podróż, by ją uratować. Po drodze spotyka wiele ciekawych postaci i oczywiście staje przed wieloma przeszkodami, które trzeba pokonać. Park ma kilka atrakcji, które odtwarzają tę historię i nie wstydzi się pokazać ciemniejszych aspektów historii, takich jak wojna na końcu opowieści. Jeśli jesteś fanem mitologii, nie ma lepszego sposobu na poznanie historii Indii niż poprzez historię Ramajany.

Park rozrywki Majów


Istnieje wiele parków, których tematem jest mitologia, ale niewiele z nich ma motyw inspirowany starożytnością. Park wodny Ramayana w Tajlandii ma motyw Majów i odtworzył starożytne świątynie i atrakcje Majów. Będziesz zazdrościć wszystkim swoim znajomym, gdy przyjadą z wizytą, ponieważ będą odwiedzać prawdziwy park rozrywki Majów. To jest coś, czego większość ludzi nigdy nie wyobraża sobie, że zobaczy!

Niesamowite baseny


Baseny są zwykle bardzo nudne, zwłaszcza gdy nie ma zjeżdżalni wodnych i innych atrakcji, które mogą zainteresować ludzi. Jednak w Ramayana Water Park pływanie jest czynnością, której nie można zapomnieć. Baseny są wyłożone światłami, które sprawiają, że woda wygląda, jakby tańczyła w rytm uderzeń wodospadów. Istnieje autentycznie wyglądający most, po którym można przejść, i kilka basenów poświęconych różnym postaciom z historii Ramajany. Istnieje również sztuczna wyspa, na której można odpocząć lub uprawiać sporty wodne, takie jak odrzutowce i wodne kokony.

Przed podróżą pamiętaj o szczepieniu! Wykonasz je w klinice medycyny podróży.

Brak długich kolejek do przejażdżek


Przejażdżki to najpopularniejsza atrakcja w aquaparkach. W Ramayana Water Park w Tajlandii nie ma długich kolejek do przejażdżek, ponieważ są one często mniej zatłoczone niż w innych parkach. Znajdziesz przejażdżki, takie jak „Slajd Ramajana”, która przenosi Cię przez historię Ramajany, oraz „Swing Krishna”, który jest huśtawką, która porusza się w rytm muzyki. Istnieje również przejażdżka łodzią, która biegnie wzdłuż kanałów i jezior. Ponadto wiele innych przejażdżek, które zapewnią rozrywkę na kilka godzin.

Deszczowe dni są równie przyjemne w parku wodnym


Jednym z interesujących aspektów parku wodnego Ramayana w Tajlandii jest to, że są one przygotowane na deszczowe dni. Jeśli spadnie deszcz, przekonasz się, że park nie jest zamknięty i będziesz mógł cieszyć się parkiem wodnym tak samo, jak w słoneczny dzień. Wiele parków wodnych jest zamykanych, gdy pada deszcz, ale nie Ramajana. Będziesz mieć dostęp do tego samego parku wodnego, który miałbyś w słoneczny dzień, bez kolejek i innych niedogodności.

Jeśli zastanawiasz się, jakie szczepienia powinieneś wykonać przed podróżą za granicę, przeczytaj o tym na stronie poświęconej tematowi medycyny podróży.

Na koniec przypominamy wam. Przed wyjazdem w dłuższą podróż warto zastanowić się nad wizytą u denstysty. Możliwe że zaleci wam wyleczenie próchnicy albo ekstrakcję ósemki. Jest to ważne jeśli chcecie cieszyć się urlopem!

Końcowe przemyślenia


Te atrakcje i park wodny w Ramayana Water Park w Tajlandii to naprawdę coś wyjątkowego. To obowiązkowa wizyta dla każdego, kto jest miłośnikiem antycznej mitologii lub fanem wyjątkowych atrakcji. Dlatego znajdziesz ludzi z całej Tajlandii, którzy odwiedzają Ramayana Water Park, więc powinieneś zaplanować wycieczkę wkrótce!

Jeśli zastanawiasz się, jakie szczepienia powinieneś wykonać przed podróżą za granicę, przeczytaj o tym na stronie poświęconej tematowi medycyny podróży.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *