Oddajemy klucze przed wyjazdem do Tajlandii naszej ukochanej Magdzie. Oczywiście liczymy na Magdę i na to, że nie będzie robić imprez w naszym mieszkaniu. Najlepiej upewnić się, aby była to osoba, która jest nam znana i zaufana. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ktoś ma dostęp do naszego mieszkania. W przypadku kiedy będziemy czegoś nagle potrzebowali jest osoboa, która ma do niego dostęp.

Co zrobić z roślinkami? Znalazłem ostatnio bardzo ciekawy przypadek tego jak rozwiązać problem podlewania kwiatków w przypadku kiedy nie mamy ich wiele i nie chcemy zawracać komuś głowy jednym kwiatkiem. Jak podlewać kwiatki? Film nie jest może najlepszej jakości, ale sam sposób wydaje się być doskonały.

Oddajemy klucze – Jakimi nagłymi wypadkami trzeba się zająć

Odpowiedzi jest pełno. Pożar, potrzeba dokumentów, twoja znajoma z Ukrainy nie ma gdzie mieszkać poniważ Putin bombarduje jej dom. Fantazja jest twoim jedynym ograniczeniem. W praktyce jednak pomijając kwiatki takich przypadków jest bardzo dużo. Oddajemy klucze ze względu na wszystko co może nam przynieść nasze kosmiczne szczęście lub nieszczęście.

Ostatecznie zajeliśmy się wszystkim innym niż rozmową na temat kluczy i mieszkania. Czy uda nam się przetrwać ten cały wyjazde bez konieczności interwencji z czyjejś strony – NIE MAMY ZIELONGEGO POJĘCIA PONIEWAŻ KOSMOS NIESIE ZE SOBĄ PEŁNO NIESPODZIEWANYCH PRZYPADKÓW.

Docelowo mamy trafić do Chiang Mai – jest to doskonała lokalizacja dla Dygitalnych nomadów.

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądało przezkazanie klucza.

Oczywiście jak zawsze sugerujemy wam, aby przed wyjazdem zaszczepić się na konieczne choroby.

Szczepienia Tajlandia Poznań

Szczepienia Tajlandia